Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambiente biznesi me qira

Postuar nga Rino Nika ne 13/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 521,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira ambientet e një ndërtese 3 katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860 m² të ndarë në:
- 180 m² magazinë (-1)
- 180 m² kati përdhe (0)
- 250 m² kati I-rë
- 250 m² kati II-të

✔Cilësi të kësaj prone:
- Është e ndërtuar vitet e fundit me kushtet më bashkëkohore.
- Ka dritare dopio-xham termike (kundër temperaturave).
- Çdo kat gëzon ballkonin personal dhe është i pajisur me nga tre tualete.
- Oborri i rrethuar prej 500 m² mund të shfrytëzohet si parking.
- Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe mundëson pamje nga të dy krahët e rrugës.
- Ndërtesa është ideale për t'u shfrytëzuar si klinikë private, showroom, shkollë, zyra etj.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 73
Vizita e fundit : 16/07 Ora 13:00
Nr i njoftimit : 11349
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK