Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira në Parrucë

Postuar nga Rino Nika ne 24/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 393,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë me sipërfaqe 36 m².

Dyqani ndodhet në kat të parë në një zonë shumë të frekuentuar.

Është i shtruar me pllaka dhe ka një banjo.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 64
Vizita e fundit : 20/09 Ora 19:38
Nr i njoftimit : 12410
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK