Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira në qendër të Shkod...

Postuar nga Rino ne 12/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron një dyqan me qira në katin e dytë të një pallati të ri me adresë: bulevardi “Skënderbeu”, pas Albtelecom, vetëm 10 m larg rrugës dhe 30 m larg nga qendra. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 100 m².
✔Cilësitë e dyqanit:
- Është totalisht i restauruar.
- Është i shtruar i gjithi në pllakë,
- Ka suvatime, punime elektrike dhe hidrualike, punime gipsi etj.
- Disponon gjithashtu edhe 2 kondicionerë.
- Dyqani ofron edhe një fasadë me vetratë xhami me pamje nga rruga.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 80
Vizita e fundit : 14/07 Ora 11:09
Nr i njoftimit : 11113
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK