Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira në qendër të Shkod...

Postuar nga Rino Nika ne 16/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohet në katin e dytë të ndërtesës.

✔Ambienti gëzon këto cilësi:
- Ofron një hapësire bosh si dhe një tualet.
- Dyqani është i shtruar me pllakë.
- Ka një fasadë xhami të madhe e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë kohës, si dhe një reklamim të përshtatshëm për biznesin.
- Zona në të cilën ndodhet ambienti ka shumë biznese dhe aktivitete të shumëllojshme.
- Dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore, e cila ofron edhe mundësi parkimi pranë ambientit.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 99
Vizita e fundit : 13/07 Ora 04:23
Nr i njoftimit : 11138
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK