Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira në sheshin "2 p...

Postuar nga Rino ne 03/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e dytë të nje pallati me adresë: sheshi “2 Prilli”, rruga "Vilson".
Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 180 m².

✔Cilësitë që ka dyqani:
- Ka një vetratë xhami (xham tek) e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
- Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.
- Është i ndarë në 4 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.
- Ka në përbërje tri banjo.
- Ndodhet fare pranë qendrës së qytetit duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 08/07 Ora 06:08
Nr i njoftimit : 11278
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK