Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira pas Bibliotekës

Postuar nga Rino Nika ne 18/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 158,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 25 m² në katin e parë.
Ka një vendndodhje mjaft të përshtatshme, pikërisht pas Bibliotekës “Marin Barleti”.
Është në gjendje mjaft të mirë dhe është i pajisur me vetratë xhami.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 22/09 Ora 20:50
Nr i njoftimit : 12559
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK