Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira përballë kinemasë

Postuar nga Rino Nika ne 08/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 73 m² dhe me adresë: rruga "Palok Kurti", përballë Kinema "Millennium". Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati.

✅Dyqani përbëhet nga:
- Dy ambiente pune të ndara.
- Një banjo.
- Një hapësirë para dyqanit.

✔️Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar i gjithi me pllaka dhe ka vetratë xhami duke i bërë reklamë aktivitetit të biznesit.
- Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës.
- Ka aspirim qendror si dhe dy kondicionerë.
- Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka të gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj.
- Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh.
- Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar.
- Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvishmëri të lartë.

*Shënim: Në qoftë se të interesuarit dëshirojnë që dyqani të merret me të gjitha pajisjet, atëherë çmimi NDRYSHON*

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 08/07 Ora 06:09
Nr i njoftimit : 11320
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK