Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira tek Isa Boletini.

Postuar nga Rino ne 05/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 205,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini".

Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e dyqanit: - është në formën e një duplexi

- e shtruar me pllakë

- ka një banjo.

Ofrohet me qira bosh.

Dyqani ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 53
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14304
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK