Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira tek ish-Artistikja

Postuar nga Rino Nika ne 20/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 375,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani pozicionohet në kat të parë.

✅Dyqani gjithashtu ka:
-Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo

✔Cilësitë që gëzon dyqani:
- Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
- Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
- Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 70
Vizita e fundit : 16/07 Ora 16:48
Nr i njoftimit : 11164
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK