Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Godinë me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 03/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.

Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.

Veçoritë e godinës: -është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës

-dritare duralumini me dopio-xham

-është e shtruar me pllakë qeramike

-ka panel diellor

-ka sistem sigurie me kamera

-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A

-ka sistem aspirimi

-ka kondicioner ne çdo ambient

-polici private

Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.

????ÇMIMI: 1500 €/muaj

—————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 47
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14296
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK