Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera ambjent sp 60 m2

Postuar nga cityhome ne 18/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 188,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME jep me qera ambjent biznesi sp 60 m2. Ambjenti ndodhet ne pedonale. Shkoder.
cmimi 188 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 66
Vizita e fundit : 21/09 Ora 06:56
Nr i njoftimit : 12560
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK