Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera ambjent biznesi sp 22...

Postuar nga cityhome ne 09/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 677,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

CITYOME jep me qera ambjent biznesi sp 220 m2. Adresa: Afer qendres se qytetit te shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 84
Vizita e fundit : 14/07 Ora 21:22
Nr i njoftimit : 11099
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK