Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera dyqan sp 20 m2

Postuar nga cityhome ne 27/12/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME jep me qera dyqan sp 20 m2. Dyqani ndodhet ne Pedonale. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 08/07 Ora 06:22
Nr i njoftimit : 11241
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK