Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qira dyqan 100m2

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 21/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 260,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Dyqani eshte i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.
Dyqani ka sherbyer kohet e fundit si salle interneti dhe videolojra.
Cmimi 35000 leke ne muaj i diskutueshem
Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp
agjensiaextra.com
Agjensia e Sherbimeve Extra

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 16/07 Ora 15:48
Nr i njoftimit : 11172
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK