Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qira objekt biznesi sip 17...

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 25/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 750,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Objekti ndodhet ne katin -1 vetem 300m nga Universiteti Luigj Gurakuqi.
Mund te jete i pershtatshem per ndonje call center, salle lojrash (mund te jete biznes i sygjruar duke qene se nuk ka nje te tile ne Shkoder) ose ndonje aktivitet tjeter serioz.
Pozicioni eshte strategjik.
Ka drite dhe arjosje natyrale + aspirim te sapo montuar.
Cmimi 750€/muaji
Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 19/07 Ora 23:19
Nr i njoftimit : 11220
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK