Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qira objekt biznesi sip 30...

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 23/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Objekti ndodhet prane Prokurorise dhe Gjykates se apelit Shkoder.
Mund te jete i pershtatshem per noter, kanceleri, zyre avokatie etj.
Cmimi 300€/muaji

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 88
Vizita e fundit : 18/07 Ora 17:35
Nr i njoftimit : 11206
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK