Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kapanon + tokë me qira

Postuar nga Sun Real Estate ne 04/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
✔Cilësitë e kapanonit:
- Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
- Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
- Ofron 1300 m² parkim.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 78
Vizita e fundit : 10/07 Ora 19:50
Nr i njoftimit : 11080
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK