Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kapanon me qira

Postuar nga Rino ne 29/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e Ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m², ku 800 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I + Kati II
- Dy banjo
- Dhoma për zyra

✔Cilësi të kësaj prone:
- Është e shtruar e gjitha në pllakë.
- Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me unazën e qytetit.
- Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si: fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë, etj.
- Ka një sistem elektrik 3-fazor.
- Kapanoni është i rikonstruktuar në vitin 2012 sipas standardeve më të larta.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 73
Vizita e fundit : 13/07 Ora 05:21
Nr i njoftimit : 11243
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK