Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kapanon me qira te rruga e Policis...

Postuar nga Rino Nika ne 11/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 780,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Është i ndarë në mënyrën e duhur për ta shfrytëzuar si ambient zyrash.
Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 58
Vizita e fundit : 14/09 Ora 18:41
Nr i njoftimit : 12531
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK