Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Objekt biznesi me qira në qendër ...

Postuar nga Rino Nika ne 08/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 749,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme 150 m² dhe është i pozicionuar në katin përdhe, pas Rektoratit, në qendër të Shkodrës.

✔Cilësitë e objektit:
- Ka në përbërje një banak lokali.
- Ka karrige dhe tavolina.
- Ka edhe dy banjo.
- Rrethohet me një vetratë xhami.
- Mund të shërbejë edhe për Call Center.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 08/07 Ora 06:59
Nr i njoftimit : 11321
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK