Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient Biznesi për shitje në Xha...

Postuar nga Rino Nika ne 09/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej.
Ambienti ka një sipërfaqe 44 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.
Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Ambienti ka një banjo.

????ÇMIMI: 70’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 90
Vizita e fundit : 21/09 Ora 17:01
Nr i njoftimit : 14068
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK