Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje në Dobr...

Postuar nga Rino Nika ne 22/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 185 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç.

Dyqani ndodhet në katin e I të një pallati të ndërtuar vitet e fundit dhe ka një sipërfaqe totale prej 148 m².

Ka dy hyrje te ndara.
Tarabat janë elektrike (komandim me pult).
Ka në përbërje dy banjo dhe dysheme të shtruar ne pllakë cilësore.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 59
Vizita e fundit : 22/09 Ora 18:27
Nr i njoftimit : 12390
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK