Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Casa ...

Postuar nga Rino Nika ne 30/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 160 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Ka vetratë xhami si dhe 4 banjo të kompletuara.
Ofron mundësinë që sipërfaqja të shitet e ndarë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 132
Vizita e fundit : 18/02 Ora 20:41
Nr i njoftimit : 12659
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK