Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Casa ...

Postuar nga Rino Nika ne 02/04/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ka në përbërje një banjo dhe ka vetratë xhami.
Mund të shfrytëzohet edhe sipërfaqja e lulishtes që ka përpara.

????ÇMIMI: 60’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 83
Vizita e fundit : 20/09 Ora 21:06
Nr i njoftimit : 13917
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK