Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Dekor...

Postuar nga Rino Nika ne 26/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe prej 50 m².

✅Ambienti ka këto karakteristika:

– Përbëhet nga dy salla, njëra për pritjen e klientëve, tjetra për shërbimin e ofruar.

– Ka vetratë xhami në pjesën ballore të tij si dhe grilë me telekomandim.

– Ka një banjo të kompletuar dhe dy kondicionerë.

– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.

– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 60’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 94
Vizita e fundit : 18/02 Ora 00:48
Nr i njoftimit : 14260
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK