Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Jurid...

Postuar nga Rino Nika ne 27/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 46 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Juridik.
Mund të vihen në shërbim sallat e mbledhjeve, të cilat ofrojnë shërbime sigurimi me roje dhe me kamera.
Vihen në dispozicion edhe sporteli dhe shërbimi i kafesë në zyrë. Është i pajisur me kondicionerë.
Ambienti ka projekt hollandez ekskluzivisht për zyra.

????ÇMIMI: 5’800’000 lekë
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 100
Vizita e fundit : 13/09 Ora 22:31
Nr i njoftimit : 13891
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK