Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Polic...

Postuar nga Rino Nika ne 08/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në mënyrën e duhur për ambient zyrash.

Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

????ÇMIMI: 600 €/m²

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 18/02 Ora 22:32
Nr i njoftimit : 14316
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK