Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje në Ped...

Postuar nga Rino Nika ne 21/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka një hapësire të bollshme për ushtrimin e biznesit, ka dy magazina dhe një banjo.

Është i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire. Vetrata e xhamit që është në të dy anët e dyqanit bën të mundur që të vështrohet direkt nga shkallët. Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur.

Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.

????ÇMIMI: 100'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 90
Vizita e fundit : 18/02 Ora 00:48
Nr i njoftimit : 14243
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK