Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje në Sar...

Postuar nga Shkoder ne 27/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 185 000,00 €

Qyteti/Fshati : 70

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake

– ka tavan gipsi

– është i ndarë në dy ambiente

– ka një banjo

– ka sistem aspirimi

– sistem kondicionimi

– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 185’000 €

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Shkoder
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 18/11 Ora 00:26
Nr i njoftimit : 14581
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK