Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje pranë ...

Postuar nga Rino Nika ne 30/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”.

Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti.

Përbët nga: – zyra

– banjo

– banak për bar.

Ambienti është i shtruar i gjithi me pllaka, ka dritare duralumini dhe një vetratë të madhe xhami që ofron mundësi reklamimi sa më të mirë për klientët.

Gjithashtu zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, pasi ka levizje te larte.

????ÇMIMI: 300’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 84
Vizita e fundit : 17/02 Ora 21:31
Nr i njoftimit : 14599
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK