Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje tek Jur...

Postuar nga Rino Nika ne 11/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 15 540,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 18 m².

Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash.

Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami.

Gjithashtu ambienti do të pajiset me kodnicioner dhe perde.

????ÇMIMI: 1'900'000 lekë

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 41
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:49
Nr i njoftimit : 14357
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK