Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambiente biznesi për shitje në Sa...

Postuar nga Rino Nika ne 16/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 650,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe kanë sipërfaqe totale 696.1 m² të ndara përkatësisht në: 307.2 m², 200 m², 34.6 m² dhe 154.3 m².

Ambientet ndodhen në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Nxitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme për të siguruar biznesin tuaj në një ndër zonat më të lakmuara të qytetit.

????ÇMIMI: 1650 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 07/12 Ora 03:31
Nr i njoftimit : 14391
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK