Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambiente zyrash për shitje në rru...

Postuar nga Rino Nika ne 11/07/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambientet ndodhet në katin e katërt dhe kanë përkatësisht sipërfaqe 52 m², 22 m² dhe 34 m².

Ofrojnë mundësi shfrytëzimi si zyra apo salla konferencash.

Ambientet janë të shtruara me pllaka dhe kanë vetratë xhami.

Gjithashtu ambientet do të pajisen me kodnicioner dhe perde.

????ÇMIMI i ambientit 52 m²: 5'500'000 lekë

????ÇMIMI i ambientit 22 m²: 2'900'000 lekë

????ÇMIMI i ambientit 34 m²: 3'600'000 lekë

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 114
Vizita e fundit : 19/02 Ora 02:27
Nr i njoftimit : 14359
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK