Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 05/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 61 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m².
Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.
Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

????ÇMIMI: 61’100 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 21/09 Ora 14:47
Nr i njoftimit : 14163
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK