Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Biznes në shitje te Casa di Milano

Postuar nga Rino Nika ne 28/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 217 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1.
Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
I gjithë biznesi ofron një holl të gjerë dhe përbëhet nga lojë bilardo, calcetto, ping pong dhe dart.
Është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirimi dhe sistem audio.

Përfshin 13 sete tavolinash, dy banjo si dhe banak me pajisjen express.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 159
Vizita e fundit : 18/02 Ora 02:58
Nr i njoftimit : 12631
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK