Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje, në Zdrale

Postuar nga Rino Nika ne 20/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 45 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

????ÇMIMI: 45’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 104
Vizita e fundit : 26/02 Ora 17:40
Nr i njoftimit : 14422
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK