Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje te Kryqëzimi i De...

Postuar nga Rino Nika ne 19/04/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

????ÇMIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 94
Vizita e fundit : 09/09 Ora 22:01
Nr i njoftimit : 13994
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK