Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje te Kryqëzimi i De...

Postuar nga Rino Nika ne 24/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².

Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.

Ka vetratë xhami dhe një banjo.

Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

????ÇMIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHËM*

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 87
Vizita e fundit : 17/02 Ora 21:31
Nr i njoftimit : 14438
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK