Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Postuar nga Rino Nika ne 13/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 42 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 28 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar

– Eshte i shtruar ne pllake

– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire

– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme

– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 42’000 €

————————————–

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570

Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 69
Vizita e fundit : 09/12 Ora 21:27
Nr i njoftimit : 14375
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK