Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje te shkolla "M...

Postuar nga Rino Nika ne 09/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 24 640,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka. Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.
Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 24
Vizita e fundit : 06/07 Ora 11:58
Nr i njoftimit : 12517
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK