Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan në shitje tek Bexhisteni

Postuar nga Rino Nika ne 17/04/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 13 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni.
Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllakë.
Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka pamje nga rruga.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

ÇMIMI: 13’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 88
Vizita e fundit : 19/09 Ora 08:19
Nr i njoftimit : 13983
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK