Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje në G’juhadol

Postuar nga Rino Nika ne 19/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 90 000,00 €

Qyteti/Fshati : Sarreq

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m².

✔Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar me pllakë

– ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

– ka kondicioner

– ka në përbërje një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

ÇMIMI: 90’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 97
Vizita e fundit : 19/02 Ora 02:01
Nr i njoftimit : 14234
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK