Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje në Sarreq

Postuar nga Rino Nika ne 01/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 85 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.
Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.
Ka në përbërje një banjo.
Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 85'000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 105
Vizita e fundit : 11/09 Ora 21:02
Nr i njoftimit : 13769
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK