Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje në Zdrale

Postuar nga Rino Nika ne 05/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 140 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale.

Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në pllakë.

Ka vetratë xhami, qe jep mundësi reklamimi në rrugë kryesore.

Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 70 m², si dhe një bodrum prej 70 m².

????ÇMIMI: 140’000 €

——————————–—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 47
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14302
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK