Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje në Zdrale

Postuar nga Rino Nika ne 06/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 61 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m².

Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

????ÇMIMI: 61’100 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 37
Vizita e fundit : 09/11 Ora 08:37
Nr i njoftimit : 14629
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK