Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje përballë Kinema...

Postuar nga Rino ne 08/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 62 400,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 78 m² dhe me adresë: rruga “Palok Kurti”, përballë Kinema “Millennium”.
Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati.

✅Dyqani përbëhet nga:
– Dy ambiente pune të ndara.
– Një banjo.
– Një hapësirë para dyqanit.

✔️Cilësitë e dyqanit:
– Është i shtruar i gjithi me pllaka dhe ka vetratë xhami duke i bërë reklamë aktivitetit të biznesit.
– Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës.
– Ka aspirim qendror si dhe dy kondicionerë.
– Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka të gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj.
– Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh.
– Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar.
– Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvizshmëri të lartë.

????️ÇMIMI: 800 €/m²
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: ????sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 113
Vizita e fundit : 12/09 Ora 02:23
Nr i njoftimit : 13808
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK