Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan për shitje te shkolla “Mar...

Postuar nga Rino Nika ne 22/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 24 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m².

Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka.

Dyqani është i rikonstrukturuar, i përtshtatshëm për zyra.

Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.

Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

????ÇMIMI: 24’000 €

———————————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 93
Vizita e fundit : 18/02 Ora 00:48
Nr i njoftimit : 14246
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK