Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hotel + Karburant në shitje

Postuar nga Rino Nika ne 23/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 299 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe Bushatit.

Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 1040 m², ku 500 m² truall janë në dispozicion të karburantit dhe 540 m² truall në dispozicion të hotelit.

✅Ndarja e objekteve është si më poshtë:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndërtesa prej 3 kateve ka një sipërfaqe ndërtimi prej 175 m² për kat (525 m² sipërfaqe totale për të tre katet si dhe 175 m² bodrum nëntokësor që mund të përdoret si depo/magazinë).
*Në katin e parë ndodhet një bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhinës dhe vendparkim makinash.
*Në katin e dytë ndodhet hoteli që përbëhet nga 6 dhoma dhe 1 dhomë shërbimi, të
gjitha dhomat janë të pajisura me banjo personale.
*Në katin e tretë ndodhet dhe një bar me verandë të bollshme.

2) Karburanti
Është i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale të përbëra nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka në përbërje dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 30 m² të ndarë në 3 zyra.
- Objekti shitet me të gjitha pajisjet, të cilat janë aktualisht në gjendje pune.
- Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
- Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 35
Vizita e fundit : 15/07 Ora 11:53
Nr i njoftimit : 12408
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK