Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kapanon në shitje në Bahçallëk

Postuar nga Rino Nika ne 07/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 240 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja".

Kapanoni është i përshtatshëm për fasoneri dhe gjithashtu ofron makineri të përshtatshme sipas standardeve europiane.

Ka dalje të drejtpërdrejtë në rrugën nacionale të qytetit të Shkodrës.
Zona përreth kapanonit po zhvillohet dhe po rindërtohet me ritme shumë të shpejta.
- Ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 115
Vizita e fundit : 18/02 Ora 14:38
Nr i njoftimit : 12701
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK