Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Magazinë për shitje në Rrugë t...

Postuar nga Rino Nika ne 15/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit.

Ambienti ka sipërfaqe 81 m².

Është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje.

Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 30’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 64
Vizita e fundit : 06/12 Ora 19:33
Nr i njoftimit : 14388
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK